Dom O nas

Usługa

Profil firmy
Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co, Ltd jest producentem opakowań ekologicznych w Chinach.

Założona w 2014 roku Zi Heng specjalizuje się w produkcji misek papierowych, papierowych kubków, plastikowych kubków z PP, plastikowych kubków PET, pojemników na żywność, słomek, pokrywek, łyżek itp. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości ekologicznych materiałów zgodnie z światowe standardy. Nasze zdolności produkcyjne pozwalają nam produkować i dostarczać do 5000000 produktów dziennie. Zi Heng oferuje największy wybór rozmiarów misek papieru kraft, kubków papierowych, kubków plastikowych o niestandardowych wzorach.

Kontenery firmy Zi Heng to właściwy komplement, który doskonale prezentuje Twoją ofertę. Nasze linie produktów obejmują wiele opcji pakowania. Żywność z Twojego domu do domu będzie bezpieczna. Bez względu na to, którą paczkę wybierzesz, gwarantujemy, że Ty i Twój klient będziecie zadowoleni.


Zasada firmy: najpierw klient, jakość jako pierwsza, najpierw uczciwość. Chcemy dostarczać naszym najlepszym produktom i usługom naszym klientom na całym świecie i serdecznie zapraszamy do współpracy. Będziemy mieli wspólny rozwój i status win-win. Ty i nasz produkt jesteście naszym Honorem, jesteśmy pakowaniem Zi Heng - Waszym serdecznym dostawcą.

Dołącz do nas na Facebooku i pozostań w kontakcie z naszymi najlepszymi ofertami i trendami w branży produktów ekologicznych.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Inspiracja

Zi Heng od ponad 10 lat jest wiodącym producentem innowacyjnych produktów do produktów spożywczych z siedzibą w Xiamen w Chinach. Eksportujemy nasze produkty do USA, Australii, Kanady, Rumunii, Indii itd. I budujemy doskonałą reputację za granicą.
Nasza firma ma własną licencję na import i eksport, a roczne przychody wynoszą około 50 milionów USD rocznie.


Produkty

Dbamy o najwyższe standardy w zapewnianiu przestrzegania przez nas wszystkich surowych norm higieny. Produkty Zi Heng sprawiają, że żywność, którą serwujesz, jest bardziej kusząca, a jednocześnie chroni środowisko.


Innowacja

W tym wysoce zglobalizowanym świecie biznesu ZI Heng nalega na "Jakość jako pierwsza". Skupiamy się głównie na misach z papieru kraft, plastikowych kubkach. ale zawsze staramy się wprowadzać innowacje, teraz możemy produkować coraz więcej produktów, na przykład kubki papierowe z papieru kraft, torby papierowe z papieru pakowego, plastikowy talerz, tacę na żywność i tak dalej.

Misja
Tutaj w Zi Heng dążymy do najlepszych produktów, zaangażowania w ochronę środowiska i niesamowitej obsługi klienta.

Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : Zi Heng

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 45000000-50000000

Rok założenia : 2014

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Miski z żywnością do papieru na sprzedaż dobra jakość Miski z żywnością do papieru na sprzedaż dobra jakość Miski z żywnością do papieru na sprzedaż dobra jakość Miski z żywnością do papieru na sprzedaż