Dom

Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.

profil firmy
Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd jest producentem ekologicznych opakowań w Chinach.

Założona w 2014 r. Firma Zi Heng specjalizuje się w produkcji misek z papieru kraft, kubków z papieru kraft, plastikowych kubków PP, plastikowych kubków PET, pojemników na żywność, słomek, pokrywek, łyżek itp. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości ekologicznych materiałów zgodnie z światowe standardy. Nasze zdolności produkcyjne pozwalają nam produkować i dostarczać do 5000000 produktów dziennie. Zi Heng oferuje największy wybór rozmiarów misek papierowych, kubków papierowych, plastikowych kubków o niestandardowych wzorach.

Kontenery Zi Heng są właściwym uzupełnieniem, aby idealnie eksponować Twoją ofertę. Nasze linie produktów obejmują wiele opcji pakowania. Żywność z Twojego rynku do domu będzie przewożona bezpiecznie Bez względu na to, jaki pakiet wybierzesz, gwarantujemy Tobie i Twojemu klientowi satysfakcję.


Zasada firmy: przede wszystkim klient, jakość przede wszystkim, uczciwość przede wszystkim. Chcemy dostarczać naszym klientom na całym świecie nasz najlepszy produkt i usługi, a współpraca jest bardzo mile widziana. Będziemy mieli wspólny rozwój i korzystny dla wszystkich status. Ty i nasz produkt jesteś naszym Honorem, jesteśmy opakowaniem Zi Heng - Twoim szczerym dostawcą.

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco z naszymi najlepszymi ofertami i trendami w branży produktów ekologicznych.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Inspiracja

Zi Heng jest wiodącym producentem innowacyjnych produktów gastronomicznych od ponad 10 lat, zlokalizowanym w Xiamen w Chinach. Eksportujemy nasze produkty do USA, AU, Kanady, Rumunii, Indii itp. I cieszymy się dobrą reputacją za granicą.
Nasza firma posiada własną licencję na import i eksport, a roczne przychody wynoszą około 50 milionów USD rocznie.


Produkty

Przestrzegamy najwyższych standardów, zapewniając, że wszystkie nasze produkty spełniają surowe normy higieniczne. Produkty Zi Heng sprawiają, że serwowana żywność jest bardziej kusząca, a jednocześnie chroni środowisko.


Innowacja

W tym wysoce zglobalizowanym świecie biznesu ZI Heng kładzie nacisk na „jakość na pierwszym miejscu”. Koncentrujemy się głównie na miseczkach papierowych, kubkach plastikowych. ale zawsze szukamy innowacji, teraz możemy wytwarzać coraz więcej produktów, na przykład kubki papierowe kraft, torby papierowe kraft, talerz z tworzywa sztucznego, tacę na żywność i tak dalej.

Misja
Zi Heng stawia na najlepsze produkty, zaangażowanie w ochronę środowiska i niesamowitą obsługę klienta.

Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : Zi Heng

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 40000000-50000000

Rok założenia : 2014

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Miski z żywnością do papieru na sprzedaż dobra jakość Miski z żywnością do papieru na sprzedaż dobra jakość Miski z żywnością do papieru na sprzedaż dobra jakość Miski z żywnością do papieru na sprzedaż