Dom

Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
UWIELBIAM, że Kraft absolutnie UWIELBIAM te miski Krafta! Nie przeciekają (czego tak się obawiałem). Moi klienci też je uwielbiają! Na pewno ponownie zamówię je dla wszystkich naszych ofert misek na ziarno!

—— Chris Eales

Nie mógłbym być szczęśliwszy! Nie mógłbym być szczęśliwszy! Twój produkt pomógł mi w mojej grze! Wszyscy byli tak zadowoleni

—— Aleksey Grakov

Niesamowita usługa, dziękuję!

—— Jesse Sallyla

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.
Sprzęt sanitarny
Maszyny do cięcia
Maszyny do pokrywek papierowych
Maszyny do pokrywek papierowych
Maszyny produkcyjne
Wystawa
Wystawa1
Wystawa1

Sprzęt sanitarny

Maszyny do cięcia

Maszyny do pokrywek papierowych

Maszyny do pokrywek papierowych

Maszyny produkcyjne

Wystawa

Wystawa1

Wystawa1

 • Linia produkcyjna

   

  Linia do produkcji papierowych misek na żywność

   

  Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

   

   

   

   

   

 • OEM / ODM
  Co to jest OEM?

  Producenci OEM to producenci wytwarzający produkty na podstawie projektu produktu i specyfikacji dostarczonych przez klienta. Klient wykonuje wszystkie badania rynku, badania i rozwój oraz rozwija swój własny produkt. Ale nie ma możliwości produkcyjnych, aby w porę sprostać zapotrzebowaniu rynku, zwłaszcza jeśli jego rynek jest rozpowszechniony na całym świecie. Więc zwraca się do producenta OEM, aby wykonał produkcję w jej imieniu. Na przykład Apple wydaje miliony dolarów na badania i rozwój oraz projektowanie i tworzy własną linię produktów, ale otrzymuje produkty wytwarzane przez Foxconn. W tym przypadku Foxconn jest OEM (w rzeczywistości największym na świecie producentem OEM). Foxconn nie kontroluje

  projekt produktu lub jego specyfikacje. Po prostu je produkują w oparciu o dane dostarczone przez Apple.

  Co to jest ODM?

  ODM-y lub producenci oryginalnego projektu to firmy, które tworzą nowe projekty produktów i specyfikacje w oparciu o pomysły dotyczące produktu dostarczone przez klienta. W większości przypadków ODM produkują również projektowany przez siebie produkt, a jego klienci otrzymują markowe produkty we własnym imieniu i sprzedają je na rynku. Załóżmy, że firma ma świetny pomysł na "inteligentny zegarek", który nie tylko pokazuje czas, ale działa również jako aplikacja do pomiaru ciśnienia tętniczego, krążenia krwi itp. Firma przeprowadziła badania i wie, że może sprzedać taki produkt. Ale tak naprawdę nie wiedzą, jak to zaprojektować lub mają zdolność produkcyjną do wytworzenia go. Dlatego zwracają się do ODM, który projektuje dany produkt i produkuje go, aby ostatecznie zostać sprzedany przez klienta. ODM zazwyczaj zapewniają usługi outsourcingu produktów, usługi wytwarzania produktów, kompletne usługi cyklu życia produktów itp. W oparciu o własne możliwości.

  Zarówno producenci OEM, jak i ODM nie ograniczają się do technologii, elektroniki konsumenckiej lub sektora inżynieryjnego, choć są bardziej powszechne w tych sektorach, ponieważ produkty w tych sektorach są bardziej intensywne w projektowaniu. Są również obecne w innych branżach, takich jak moda, obuwie, pielęgnacja ciała itp

  Zawsze należy zachować ostrożność w kontaktach z producentami OEM i ODM. W przypadku OEM, zapewnienie tajnego projektu produktu i specyfikacji, na które firma zainwestowała ogromną ilość czasu i pieniędzy, może skutkować naruszeniem praw własności intelektualnej i kradzieży produktu przez kopiodawcę. Musisz więc współpracować z producentem OEM, który jest godny zaufania.

  W przypadku ODM możesz mieć niewielką lub zerową kontrolę nad specyfikacjami produktu, więc musisz ustawić odpowiednie parametry i ramy, w których ODM musi działać.

 • R & D
  Nasz zespół ds. Badań i rozwoju w ramach następujących podstawowych polityk, aby osiągnąć wzrost w priorytetowych obszarach biznesowych i stworzyć nowe firmy.

  Nasze działania badawczo-rozwojowe koncentrują się na digitalizacji, nowych produktach i rozwiązaniach, które są elastyczne, wydajne, niezawodne, bezpieczne i opłacalne w eksploatacji oraz mają minimalny ślad ekologiczny w całym cyklu życia. Znaczna część inwestycji firmy w rozwój produktu ma na celu zapewnienie zgodności z zasadami ochrony środowiska oraz zapewnienie krótko- i długoterminowych korzyści dla klientów firmy.

  Kiedy nowy produkt pomyślnie przejdzie wszystkie etapy procesu weryfikacji, zarówno w laboratorium, jak iw terenie, a jego działanie spełnia wysokie standardy, może zostać dostarczone na rynek.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Dora

Tel: 86-15806036091

Faks: 86-0592-5020463

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)